Global E+Photonics Solutions  

 
produkty
  vláken komponenty
  prostoru snímání
  Laditelný filtr F-P
 
 

  Vítejte na Haphit Ltd

 
Haphit sro je rychle se rozvíjející společnost s ručením omezeným, se specializuje na inovativní konstrukci, vysokou kvalitu a vysoký objem výroby a uvádění na trh na celém světě optických vláken a fotonické souvisejících produktů při použití vláken optické komunikace, laserová technologie, telekomunikace, nástroje, zdravotnické snímání a vojenské průmysl, atd., poskytovat vysokou kvalitu a vysokou spolehlivost výrobků a zákaznicky orientované řešení.

U nízkonákladových výrobních zařízení a inovativní špičkové technologie, Haphit sro se snaží poskytnout celou řadu optických vláken a fotoniky produktů pro globální zákazníky. Speciálně nabízíme polarizaci udržuje (PM) Fiber součásti produktů, vysokých optických vláken napájení komponent produktů a pulsu optické komponenty Power vláken a také mnoho zákazníka orientované produkty a řešení, která splňují jejich specifické požadavky a podporovat je, že je v horní části průmyslu.

Optika a fotonika Výrobky z Haphit Ltd, E-Commerce obchodní styl, Mass nízkonákladových leteckých výrobků a náběžné hrany řešení, je to, co bude dělat Haphit Ltd být úspěšný s našimi zákazníky.

 

    © Copyright 2020 Haphit sro Všechna práva vyhrazena