Global E+Photonics Solutions  

 
tooted
  Fiber komponendid
  Space Sensing
  Timmitavad F-P Filter
 
 

  Tere tulemast Haphit OÜ

 
Haphit OÜ on kiiresti kasvav osaühingu spetsialiseerunud uuenduslike projekteerimine, kõrge kvaliteedi ja suure mahuga tootmise ja globaalselt turustada fiber optika ja fotoonika seotud toodete kohaldamise fiiberoptiliste kommunikatsiooni-, laser tehnoloogia, side, instrument, meditsiini kaugseire ja sõjaliste tööstus jne, et pakkuda kvaliteetset ja kõrge usaldusväärsuse tooted ja kliendile orienteeritud lahendusi.

Odava tootmisvõimsused ja uuenduslik tipptasemel tehnoloogiat, Haphit OÜ eesmärgiks on pakkuda kõiki fiber optika ja fotoonika tooted globaalse klientidele. Spetsiaalselt pakume Polarisatsioon säilitamine (PM) Fiber komponendid toodete kõrge Optical Power kiu komponendid toodete ja Pulse Optical Power kiu komponendid ja ka paljude klientide suunatud tooteid ja lahendusi, mis vastavad nende erinõuete ja toetada neid üleval tööstusele.

Fiber optika ja fotoonika Tooted Haphit OÜ, E-kaubanduse äri stiilis, Mass odavate toodete ja tipptasemel lahendusi, on see, mis teeb Haphit Ltd, et olla edukas meie klientidele.

 

    © Copyright 2020 Haphit Ltd Kõik õigused kaitstud