Global E+Photonics Solutions  

 
produktai
  Fiber komponentai
  Erdvė kadras
  Derinamieji F-P filtras
 
 

  Sveiki atvykę į Haphit Ltd

 
Haphit Ltd yra sparčiai auganti privati ​​akcinė bendrovė, specializuojasi naujoviško projektavimo, aukštos kokybės ir didelės apimties gamybos ir visame pasaulyje rinkodaros skaidulinės optikos ir fotonikos susijusius produktus taikant pluošto optinio ryšio, lazerių technologijos, telekomunikacijos, prietaisų, medicinos jutimo ir karinių pramonė, ir tt, teikti aukštos kokybės ir didelio patikimumo produktų ir klientų orientuotus sprendimus.

Su pigių gamybos įrenginius ir naujoviškų, moderniausių technologijų, Haphit Ltd ", kuria siekiama numatyti visas skaidulinės optikos ir fotonikos produktų klientų visame pasaulyje. Specialiai mes siūlome poliarizaciją (PM) pluošto komponentų produktus, didelio optinio Maitinimo pluošto komponentai produktus ir impulse Optinės spinduliuotės galios pluošto komponentų išlaikymas ir taip pat daug klientų orientuotų produktų ir sprendimų, siekiant patenkinti jų ypatingus poreikius ir juos paremti pramonės viršuje.

Optika ir fotonikos Gaminiai iš Haphit Ltd E-komercijos verslo stiliaus, masinių pigių produktų ir priekinį kraštą sprendimų, kas padarys Haphit Ltd sėkmingai su mūsų klientais.

 

    © Copyright 2020 Haphit Ltd Visos teisės saugomos