Global E+Photonics Solutions  

 
produkti
  Fiber Components
  vieta Sensing
  Noskaņojamie F-P filtrs
 
 

  Aicinām Haphit SIA

 
Haphit SIA strauji augošs privāts akciju sabiedrība, kas specializējas novatorisku projektēšana, augstas kvalitātes un liela apjoma ražošanu un pasaulē laist tirgū šķiedru optikas un fotonikai līdzīgu produktu piemērojot fiber optisko sakaru, lāzertehnoloģijas, telekomunikāciju, instrumenti, medicīnas izpētes un militāro rūpniecība, utt, lai nodrošinātu augstas kvalitātes un augstas uzticamības produktu un klientu orientētus risinājumus.

Ar zemu izmaksu ražošanas iekārtas un inovatīvu progresīvākās tehnoloģijas, Haphit Ltd mērķis ir sniegt pilnu fiber optics un fotonikai produktiem ar pasaules klientiem. Īpaši mēs piedāvājam polarizāciju uzturēšana (PM) Fiber komponenti produktu ar augstu optika šķiedru komponentu produktus un Pulse optika šķiedru komponenti un arī daudzu klienta orientētus izstrādājumus un risinājumus, lai apmierinātu to īpašās prasības un atbalstīt viņus būt augšpusē nozarē.

Fiber Optika un fotonika produkti no Haphit Ltd, E-komercijas biznesa stils, masu zemo izmaksu produktu un malu risinājumus, ir tas, kas dos Haphit Ltd, lai būtu veiksmīga ar mūsu klientiem.

 

    © Autortiesības 2020 Haphit SIA Visas tiesības paturētas