Global E+Photonics Solutions  

 
Produkty
  Komponenty światłowodowe
  przestrzeń Sensing
  Przestrajalne F-P Filter
 
 

  Witamy Haphit Ltd

 
Haphit oo jest dynamicznie rozwijającą się spółką z ograniczoną, specjalizuje się w innowacyjnym projektowaniu, wysokiej jakości i wysokiej produkcji wielkość i globalnym marketingu na światłowodów i produktów fotoniki związane z zastosowaniem włókien komunikacji optycznej, laser technologia, telekomunikacja, instrument, medyczny wykrywanie i wojskowych przemysł, itd., aby zapewnić wysoką jakość i produkty wysokiej niezawodności i zorientowane na klienta rozwiązania.

Tanich zakładów produkcyjnych i wiodący technologia, Haphit Ltd ma na celu zapewnienie pełnego zakresu światłowodów i produktów fotoniki do globalnych klientów. Specjalnie oferujemy polaryzację utrzymywanie (PM) produkty składniki błonnika, wysokiej elementy optyczne z urządzeń światłowodowych i Pulse elementy optyczne światłowodowe zasilania a także wiele klientów zorientowanych na produkty i rozwiązania w celu zaspokojenia ich specjalnych wymagań i wspierać ich, aby byli na górze tej branży.

Światłowody i produkty Fotonika z Haphit Ltd, E-Commerce stylu biznesowego, masy tanich produktów i wiodących rozwiązań brzegowych, co będzie Haphit Ltd, by odnieść sukces z naszymi klientami.

 

    © Prawa autorskie 2020 Haphit Ltd Wszelkie prawa zastrzeżone