Global E+Photonics Solutions  

 
produkty
  vlákien komponenty
  priestoru snímanie
  Laditeľný filter F-P
 
 

  Vitajte na Haphit Ltd

 
Haphit sro je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť s ručením obmedzeným, sa špecializuje na inovatívne konštrukciu, vysokú kvalitu a vysoký objem výroby a uvádzania na trh na celom svete optických vlákien a fotonické súvisiacich produktov pri použití vlákien optickej komunikácie, laserová technológia, telekomunikácie, nástroje, zdravotnícke snímanie a vojenské priemysel, atď, poskytovať vysokú kvalitu a vysokú spoľahlivosť výrobkov a zákaznícky orientované riešenia.

U nízkonákladových výrobných zariadení a inovatívne špičkové technológie, Haphit sro sa snaží poskytnúť celý rad optických vlákien a fotoniky produktov pre globálnu zákazníkov. Špeciálne ponúkame polarizáciu udržuje (PM) Fiber súčasti produktov, vysokých optických vlákien napájanie komponentov produktov a pulzu optické komponenty Power vlákien a tiež mnoho zákazníka orientované produkty a riešenia, ktoré spĺňajú ich špecifické požiadavky a podporovať ich, že je v hornej časti priemyslu.

Optika a fotonika Výrobky z Haphit Ltd, E-Commerce obchodné štýl, Mass nízkonákladových leteckých výrobkov a nábežnej hrany riešenie, je to, čo bude robiť Haphit Ltd úspechu s našimi zákazníkmi.

 

    © Copyright 2020 Haphit sro Všetky práva vyhradené