Global E+Photonics Solutions  

 
продукція
  компоненти волоконно
  космічного зондування
  Настроюваний F-P фільтра
 
 

  Ласкаво просимо до Haphit Ltd

 
Haphit ТОВ є швидко зростаючої приватної компанії з обмеженою спеціалізується на розробці інноваційних, високоякісних і високим обсягом виробництва і в усьому світі маркетингу волоконної оптики і фотоніки продуктів в застосуванні волоконно-оптичного зв'язку, лазерної техніки, телекомунікацій, приладобудування, медичної зондування та військових промисловості і т.д., щоб забезпечити високу якість і надійність продукції і орієнтованої на клієнта рішення.

При низькій вартості виробничих потужностей та інноваційні передові технології, Haphit Ltd прагне надавати повний спектр волоконної оптики і фотоніки продукції глобальних клієнтів. Спеціально ми пропонуємо збереження поляризації (ПМ) волоконно компонентів продуктів, висока оптична потужність волокна компонентів продуктів та імпульсного оптичного волокна компонентів харчування, а також продукції, орієнтованої на багатьох клієнтів і рішень для задоволення їх особливих потреб і підтримувати їх, щоб бути у верхній частині промисловості.

Волоконної оптики і фотоніки Вироби з Haphit Ltd, E-Commerce діловий стиль, маса низької вартості продукції та передових рішень краю, є те, що зробить Haphit Ltd, щоб бути успішним з нашими клієнтами.

 

    © Copyright 2020 Haphit Ltd Всі права захищені